Určite ste už počuli pojem Bitcoin...

Nakoľko je táto problematika v tejto dobe veľmi aktuálna, predkladáme Vám video-kurz určený pre začiatočníkov v tejto oblasti.

Tento kurz si kladie za cieľ veľmi jednoduchým spôsobom a krok po kroku Vás zasvätiť do problematiky bitcoinov.

Naučí Vás, ako si založíte svoju prvú BTC peňaženku, ako a kde si kúpite svoje prvé bitcoiny, príp. ako a kde ich zasa zameníte späť za reálne peniaze. 

Samozrejme, nebude chýbať ani základný popis - akým spôsobom a kde sú Vaše bitcoiny uložené a na akom princípe táto celá technológia pracuje. Zároveň Vás však nebudeme vyčerpávať prehnanými technickými definíciami a vysvetlovaním. Detailných technických popisov nájdete na internete viac než dosť a práve to je chyba - nakoľko lajk je potom stratený a ťažko sa orientuje čo je preňho dôležité a čo nie.

Náš video-kurz je riešený formou ročného členstva - prístupu k plateným častiam tejto webovej stránky.
Cena ročného členstva je 70,- EURO. (Nie sme plátcami DPH...) 
Ročné členstvo začne plynúť dňom uhradenia našaj faktúry. Vtedy bude aktivovaný Váš prístup k platenej časti. Ročné členské platí 12 mesiacov od aktivácie, plus Vám dáme ešte jeden mesiac navyše.
Video seminár je vedený formou tutoringu... Jednotlivé kapitoly budú neustále dopĺňané o aktuálne informácie a samozrejme budú pridávané aj nové kapitoly - podľa aktuálneho vývoja na poli bitcoinov a iných kryptomien. O jednotlivých zmenách budú užívatelia informovaní prostredníctvom emailu.
Súčasťou členstva a tutoringu je aj bezplatné emailové poradenstvo. Takže pokiaľ Vám niečo nebude jasné, pokojne sa budete môcť na nás obrátiť prostredníctvom emailu. Pokiaľ bude Vaša otázka zaujímavá aj pre iných ľudí, zaradíme dané vysvetlenie ako novú podkapitolu do nášho výkladu.
  
  Zo základných kapitol nášho videokurzu vyberáme:

  • Čo je to bitcoin a akým spôsobom je uložený na internete.
  • Prečo sa oplatí aspoň okrajovo vedieť, k čomu je táto technológia dobrá.
  • Ako začať - ako si založiť bitcoinovú peňaženku a kde nakúpiť svoje prvé bitcoiny.
  • Kde sa dajú zohnať bitcoiny ešte lacnejšie...
  • Ako používať bitcoinovú burzu - t.j. ako si môžem nastaviť pri akej cene sa mi BTC nakúpia a pri akej cene ich automaticky odpredám.
  • Že existujú aj iné cryptomeny - v čom je ich výhoda a nevýhoda a prečo by ste mali vlastniť aj tie.
  • Kde a ako si nakúpiť iné cryptomeny - ak o ne máte tiež záujem.
  • ... a ešte mnoho ďalších informácií a noviniek...